Pellini – topowa kawa dla smakoszy

Najlepsza kawa cechuje się intensywnym smakiem oraz aromatem. Wśród docenianych kaw wyróżnia się arabicę. Ten rodzaj kawy pochodzi z Afryki lub z Ameryki Południowej. Odpowiedni proces palenia kawy sprawia, że jej ziarna zyskują piękny kolor, zapach, a po zaparzeniu otrzymuje się aromatyczny napój. Wśród kaw ziarnistych jedną z najlepszych jest Pellini Top.

Sposób na idealną filiżankę kawy

Na smak kawy wpływa głównie pochodzenie ziaren i proces ich palenia. Na smak oraz na jakość kawy wpływa też sposób uprawy, ale również sam proces parzenia oraz jakość wody, która używana jest do przyrządzania napoju. Arabica to kawa, którą uprawia się na żyznych ziemiach, cechuje się delikatnym aromatem, niską kwasowością oraz nieco czekoladowym posmakiem. Pellini Top to jedna z popularniejszych kaw ziarnistych z gatunku arabik.

W jej skład wchodzi nawet 8 gatunków różnych arabik pochodzących z górskich regionów. Ziarna cechują się niską zawartością kofeiny, dlatego kawę można spożywać nawet w godzinach popołudniowych. Top Pellini to sposób na idealną porcję kawy w postaci espresso. Kawę można przygotować w sposób klasyczny albo w ekspresie tradycyjnym lub ciśnieniowym. Z ziaren można przygotować również deserowy napój, dodając do kawy słodkich dodatków. Doskonale smakuje w postaci kawy mrożonej.

Szlachetna i intensywna kawa ziarnista

Kawa Pellini Top jest doceniana przez kawoszy, nie tylko ze względu na jej smak, ale też na wyczuwalny, delikatny aromat. Pellini cechuje się niską zawartością kofeiny oraz średnią kwasowością. To kawa z wyższej półki, którą doceniają miłośnicy intensywnie palonej kawy o delikatnym, ale wyczuwalnym aromacie.

Ziarna selekcjonowane są z największą starannością, kawę pali się tradycyjnie, dozując małymi porcjami. Odpowiednia temperatura oraz czas trwania palenia sprawia, że Top Pellini jest wyjątkowa. Na uwagę zasługuje również aromat, który charakterystyczny jest dla tej mieszanki arabik.

Aromatyczna kawa dla miłośników małej czarnej

Duże opakowanie kawy Pellini Top pozwala przyrządzić ulubioną kawę o każdej porze dnia. Sposób zapakowania sprawia, że ziarna są cały czas świeże, a ich aromat przyjemnie unosi się w powietrzu, za każdym razem, gdy robiona jest kawa. Napój charakteryzuje się przyjemnym, czekoladowym posmakiem, który wyczuwalny jest już od pierwszego łyku.

Ziarna są ciemne, co zawdzięcza się intensywnemu paleniu kawy, kawa topowa Pellini sprawia, że każdy dzień zaczyna się przyjemnie. Sposób uprawy oraz parzenia ziaren kawy sprawia, że ta mieszanka arabik jest w światowej czołówce kaw.